,,Czarna dama”

0

Grajewskie Centrum Kultury ma przyjemność zaprosić na film pt. ,,Czarna dama„.

,,Czarna Dama” to film w stylistyce kina noir, którego akcja rozgrywa się na terenach przedwojennego Podlasia. Obraz przedstawia inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami kryminalną historię tajemniczej kobiety.

Iga (w tej roli Izabela Wilczewska), uciekając przed trudną przeszłością, wraca do rodzinnego Białegostoku. Okazuje się jednak, że w prowincjonalnym mieście, gdzie przeplatają się historie tajemniczej podlaskiej sekty, polskich i rosyjskich sąsiadów oraz mafijnych interesów żydowskiego półświatka, niełatwo znaleźć schronienie. Jednak największym zagrożeniem może okazać się jej własna przeszłość.

Film jest w całości realizowany przez podlaskich twórców.

Po projekcji filmu zapraszamy na koncert muzyki z filmu w wykonaniu zespołu „The Consonance Trio” (ok godz. 18.30)

miejsce: Grajewskie Centrum Kultury, ul. WojskaPolskiego 20, 19-200 Grajewo

data: 30-10-2021

godz. 17:00

cena biletu: 25 zl, istnieje możliwość zakupu biletu poprzez https://biletyna.pl/koncert/httpswwwczarnadamafilmpl/Grajewo.

Wyjątkowo, nie obowiązują zniżki z  tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny oraz Karty Seniora. 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress