Debata nad Raportem o stanie gminy Szczuczyn za 2018 rok

0

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2019 r. poz. 506) Burmistrz Szczuczyna przedstawia Radzie Miejskiej w Szczuczynie Raport o stanie Gminy Szczuczyn za rok 2018 r. Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim. W debacie nad Raportem o stanie Gminy Szczuczyn w za 2018 rok zabierają głos radni oraz mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Szczuczynie.

    Zgodnie z ust. 8 art. 28 aa ustawy o samorządzie gminnym „Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia.” Sesja, na której zostanie przedstawiony raport o stanie Gminy Szczuczyn odbędzie się 18 czerwca 2019 r. w związku z powyższym zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 17 czerwca 2019 r. w godzinach 7.30-15.30 Urzędu Miejskiego w Szczuczynie w sekretariacie pokój 214 (II piętro). Formularz zgłoszenia do debaty dostępny jest na stronie internetowej miasta także w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Szczuczynie.

Raport o stanie gminy Szczuczyn za 2018 rok.pdf

ZGŁOSZENIE_zamiaru_zabrania_głosu_w_debacie_nad_Raportem_o_stanie_gminy_Szczuczyn.odt

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress