Dotacje do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych

0
Dobre wieści na koniec tygodnia napłynęły do nas z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Złożony przez nas wniosek na pozyskanie dotacji do zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych znalazł się na 7 miejscu listy rankingowej spośród 101 złożonych. Dzięki zwiększonej alokacji środków łącznie 47 samorządów otrzyma wsparcie na ten cel.
W ramach naszego projektu przysłowiowy Kowalski otrzyma wsparcie finansowe na wykonanie instalacji fotowoltaicznej i solarnej w wysokości 65% poniesionych kosztów.
Gmina Szczuczyn złożyła wniosek o maksymalnej kwocie 2 000 000 złotych i otrzyma dofinansowanie do poziomu 1 300 000 złotych.
Czas od pierwszych działań w tej sprawie do dzisiejszych dobrych wieści był bardzo długi. Kolejny jednak raz okazało się, że solidny kawał pracy ma sens, a ci którzy wykazują się odrobiną cierpliwości zyskują podwójnie.
Dziękuję swoim współpracownikom za pracę przy wielu działaniach, które złożyły się na dzisiejszy sukces.
Szczuczyn robi dobrą robotę!
Źródło: Artur Kuczyński fb

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress