Dyskusyjny Wieczór Filmowy Filmowej_12 w BCK w Szczuczynie

0

W ramach programu „RKG Równać Szanse 2016” w BCK w Szczuczynie realizowany jest projekt „Szczuczyn okiem młodego filmowca”. Uczestnikami tego przedsięwzięcia jest młodzież ze szkół ponadpodstawowych z terenu gminy Szczuczyn.

29.04.2017r. (sobota) w siedzibie Centrum odbyło się spotkanie Filmowej_12. Młodzież podsumowała i oceniła dotychczasowy przebieg prac nad filmem o Szczuczynie. Działania nad którymi do chwili obecnej pracowała Filmowa_12 to m.in.:

– nagrania wywiadów,

– nagrania z  XXXII Sesji Rady Miejskiej w Szczuczynie, podczas której wręczono zaświadczenia uczniom z terenu gminy Szczuczyn, którzy zostali wybrani do Młodzieżowej Rady Miejskiej,

– nagrania z otwarcia sezonu II Zlotu Motocyklowego w Szczuczynie,

– nagrania z przejazdu 10 Pułku Ułanów Litewskich z 1939r. w Szczuczynie.

Dotychczasowy przebieg prac został oceniony przez uczestników projektu pozytywnie. Na miesiąc maj, Filmowa_12 zaplanowała prace w plenerze, gdzie zgłębiać i utrwalać będzie uroki miasta i okolic.

Już dzisiaj zapraszamy na happening z okazji imienin podkanclerzego Stanisława Antoniego Szczuki – założyciela i właściciela Szczuczyna. Odbędzie się on 08.05.2017r. w Nowym Parku. Zaczynamy o godzinie 10:00.

Tekst: Andrzej Kosmowski

Zdjęcia: Paula Zamojska, Sebastian Rydzewski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress