Dzień Przyjaźni

0

W Publicznym Gimnazjum im. Stanisława Antoniego Szczuki w Szczuczynie po raz drugo obchodzono jedno z najbardziej przyjemnych świąt w kalendarzu. Pojęcie przyjaźni istnieje tak długo, jak relacje między ludźmi, jest uniwersalne i może objawiać się na różne sposoby. W tym roku pielęgnowano to, co łączy społeczność szkoły, budowano mosty między obecnymi i przyszłymi uczniami gimnazjum, zaprzyjaźniano się z książką i z wiedzą.

Zgromadzeni na uroczystości obejrzeli spektakl na podstawie książki „Mały Książę”oraz wzięli udział w akcji masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”. Imprezie towarzyszył Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglo- i Niemieckojęzycznych przygotowany przez Panie Izabelę Budzińską i Martę Kłos.Konkurs objął swoim patronatem Burmistrz Szczuczyna Pan Artur Kuczyński. nagrody dla uczestników konkursu ufundował Bank Spółdzielczy w Szczuczynie.Nie zabrakło dobrej zabawy oraz wspólnego posiłku. Serdecznie dziękuję młodzieży, rodzicom i sponsorom za zaangażowanie i wsparcie, zaś Paniom Zdzisławie Augustowskiej i Wandzie Szczęsnej za zorganizowanie uroczystości. E.G.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress