Filmowa_12 w Szczuczynie

0

Jak informowaliśmy wcześniej, szczuczyńskie Centrum Kultury,  jako jedna z ośmiu instytucji z województwa podlaskiego, otrzymało bezzwrotną dotację w wysokości 8500 zł na realizację swojego pomysłu – przedsięwzięcia filmowego pt.: „Szczuczyn okiem młodego filmowca”. Zadanie, które realizuje młodzież ma na celu promocję walorów architektonicznych, krajobrazowych   i historycznych miasta i gminy Szczuczyn.

28.01.2017r. w BCK w Szczuczynie odbyło się spotkanie organizacyjne dla młodzieży, która wyraziła chęć przystąpienia do projektu. Tego samego dnia poznali cel i zasady programu „Równać Szanse”.

18.02.2017r. w szczuczyńskim Centrum Kultury odbyło się drugie spotkanie uczestników programu „Równać Szanse” pod hasłem „Projektowa Noc”. Po burzliwych naradach młodzież przyjęła jednomyślnie nazwę grupy, którą wspólnie tworzą – Filmowa_12. Opracowała logo, które będzie znakiem rozpoznawczym Filmowej_12.

W spotkaniu uczestniczył także pan Zbigniew Mroczkowski, który poprowadzi warsztaty filmowe dla młodzieży. Przybliżył zebranym charakterystykę i rodzaj zadań, które czekają młodych filmowców. Reszta wieczoru (a także większa część nocy) upłynęła na wspólnej zabawie, posiłkach i oglądaniu filmów.

Mamy przyjemność oficjalnie ogłosić skład Filmowej_12, którą tworzą uczniowie lokalnych szkół ponadpodstawowych:  Publiczne Gimnazjum im. St. A. Szczuki,  Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie,  Zespół Szkół  im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie.:

– Anna Chrostowska

– Marcin Jaczyński

– Michał Jaczyński

– Marysia Józwik

– Karolina Kraujutowicz

– Karolina Łepkowska

– Emilia Nagel

– Szymon Rózio

– Sebastian Rydzewski

– Patrycja Trojanowska

– Paula Zamojska

 – Ewa Zdankowska.

Koordynatorem projektu jest Andrzej Kosmowski – bibliotekarz Oddziału dla Dzieci.

Wszystkich, którzy chcą śledzić nasze działania i dowiedzieć się więcej o grupie zapraszamy na Facebook’a i Instagrama (nazwa Filmowa_12) a także do siedziby BCK w Szczuczynie (ul. Łomżyńska 11).

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress