II miejsce dla WTZ w turnieju tenisa stołowego łomżyńskiego AZSP

0

W środę (27.04) Akademicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych przy PWSIiP w Łomży w ramach dni otwartych szkoły zorganizował turniej tenisa stołowego dla osób niepełnosprawnych. Była to już trzecia edycja tego wydarzenia. Wzięło w nim udział około 100 uczestników z województwa podlaskiego. Uczestnicy turnieju zostali podzieleni na trzy kategorie: ze względu na płeć, wiek oraz stopień niepełnosprawności. Pomimo dużej konkurencji naszym podopiecznym- uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grajewie filii w Szczuczynie udało się wywalczyć 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej, pozostali uplasowali się na miejscach 7 i 8.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach WTZ zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek w Grajewie ( os. Południe 61) i Szczuczynie ( ul. Kilińskiego 61) wraz z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Warsztat Terapii Zajęciowej

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress