Informacja o inwestycjach zrealizowanych w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego

0

Od kilku tygodni mieszkańcy Szczuczyna mogą dbać o formę fizyczną na siłowni plenerowej, która powstała na terenie Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego – przy boisku „ORLIK”.

Siłownia plenerowa wyposażona jest w 5 podwójnych urządzeń do ćwiczeń. To m.in.steper, narciarz, orbitrek, jeździec, wahadło i biegacz.  Koszt siłowni to 26 869,38  zł. Siłownia powstała z puli pieniędzy przeznaczonych na realizację zadań jednorocznych Budżetu Obywatelskiego.

Również w tegorocznym Budżecie Obywatelskim mieszkańcy zgłosili zapotrzebowanie na montaż piłkochwytów na stadionie miejskim w Szczuczynie. Koszt zakupu i montażu piłkochwytów to 21 156,00 zł.

UM w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x