Jesienny deszcz nagród dla Mlekpolu

0

W październiku rozstrzygnięto jedne z największych i najpopularniejszych konkursów, cieszących się dużym zaufaniem konsumentów. Mlekpol kilkukrotnie stawał na podium.

Złote Innowacje”, to nagroda dla produktów, które w sposób zaskakujący i nowatorski pojawiły się w minionym roku w przestrzeni konsumentów oraz wyraźnie odznaczały się swoją obecnością w ich codziennym menu. Złotą innowacją 2019 w kategorii „nabiałowej” został jogurt deserowy Milko Słony Karmel Mlekpolu. Konkurs, organizowany przez miesięcznik Hurt i Detal, od lat wyłania liderów innowacyjności w sektorze FMCG i retail. W tym roku do Konkursu zgłoszono ponad 220 produktów w 5 kategoriach; Milko Słony Karmel został doceniony za smak.

Aż 4-krotnie Mlekpol tryumfował w finale Konkursu Good Cheese, który odbył się 24 października podczas Polskiego Kongresu Serowarskiego w Mrągowie. Złoty medal w kategorii „serek typu wiejskiego” otrzymał serek wiejski Łaciaty naturalny, dwa srebrne medale otrzymały: serek śmietankowy Łaciaty z cebulą i szczypiorkiem w kategorii „serek do smarowania” oraz Mascarpone serek śmietankowy w kategorii „ser do wypieków”. Brązowy medal w kategorii „serów twardych na deskę” otrzymał ser Jantar.

Nagrody przyznaje niezależna komisja przedstawicieli Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Konkurs organizowany jest w ramach Polskiego Kongresu Serowarskiego – jedynego spotkania serowarów i dostawców nowoczesnych technologii do produkcji sera w Polsce.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress