Kodowanie w BCK w Szczuczynie

0

113 bibliotek w całej Polsce w tym Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie (jako jedna z pięciu bibliotek z województwa podlaskiego) zakwalifikowała się do udziału w drugiej edycji projektu „Kodowanie w bibliotece”, który jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek 2017-2018 realizowanego ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności. Realizatorem Programu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego z siedzibą w Warszawie.

Pamiętacie jak pisaliśmy o kodowaniu w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie???

Nasze obietnice stały się faktem! Ogłaszamy nabór na bezpłatne warsztaty z kodowania dla dzieci i młodzieży. Zapisz się i odkryj wspólnie z nami fascynujący świat robotyki i kodowania!

Chcielibyśmy przypomnieć, że jako realizator projektu szczuczyńska biblioteka otrzymała sprzęt do nauki programowania: tablety, gry edukacyjne, roboty Photon wraz z akcesoriami: matą edukacyjną, kompletem fiszek do ćwiczeń na macie oraz Magic Dongle do podłączenia Photona do komputera.

Photony (patrz zdjęcie) już czekają na warsztatowiczów. Kolejne roboty w drodze!

ZAPISY TRWAJĄ: 501639043, 86 2621036, 86 2621037.

Marlena Stocka / Andrzej Kosmowski

koordynatorzy projektu „Kodowanie w bibliotece”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress