Kolejny projekt unijny w ZS w Szczuczynie na 54 882,00 EURO

0

Zespół Szkół w Szczuczynie w październiku 2016 roku zakończył projekt pt. „Mobilny mechanik na rynku europejskim” z programu POWER, a już od 01 listopada br. rozpoczął realizację kolejnego. Tym razem jest to „EUROTECHNIK pojazdów samochodowych” z Narodowej Agencji Programu ERASMUS+. Kwota dofinansowania wynosi 54 882,00 EURO.

Projektem zostali objęci uczniowie Technikum kształcący się w zawodzie: technik pojazdów samochodowych. Realizacja projektu rozłożona jest na dwa kolejne lata szkolne i polega na wyjeździe dwóch grup uczniów na staże zawodowe do WILNA w przedsiębiorstwach branży motoryzacyjnej: kwiecień – maj 2017 r. – 15 uczniów kwiecień – maj 2018 r. – 15 uczniów.
Dyrektorem szkoły jest pani Anna Jagusz.
Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x