„Koncert rodzinny” Chóru działającego przy Zespole Szkół w Niećkowie

0

W dniu 17 stycznia 2023 r. w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie odbył się „Koncert rodzinny” Chóru powiatowego, założonego w ramach Programu „Most the Music”, którego pomysłodawcą i fundatorem jest Fundacja Most the Most.

Koncert utrzymany był w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Chór wykonał znane i popularne kolędy, jak „Cicha noc”, „Lulajże Jezuniu”, „Chwała na wysokości”, a także te mniej znane, jak „Uciekali”, czy „Kolęda domowa”. Dzieci i młodzież poprzez wykonanie wspomnianych utworów, pomimo już minionych świąt, wprowadzili widzów w atmosferę radości i szczęścia, które odczuwa się spędzając ten wyjątkowy czas z rodziną.

Na widowni zasiedli przedstawiciele Powiatu Grajewskiego, Fundacji Most the Most, Banku Gospodarstwa Krajowego współpracujący z Fundacją, kadra pedagogiczna Zespołu Szkół w Niećkowie, a przede wszystkim rodzice dzieci i młodzieży należących do Chóru.

Na zakończenie wydarzenia głos zabrała Koordynator ds. projektów Fundacji Most the Most p. Anna Wojtaszek, która króciutko przedstawiła założenia Programu „Most the Music”, ale przede wszystkim pogratulowała uczestnikom efektów talentu i ciężkiej pracy i podziękowała za wzruszające wrażenia artystyczne.

Chór składa się z 23 uczestników. Dyrektorem Artystycznym programu jest p. Adam Sztaba. Osobami prowadzącymi Chór są panie: Zofia Gede i Ewa Hanc. W ramach Programu Chór zakupił pianino cyfrowe, na którym gra p. Paweł Podeszwik.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress