Koncert z okazji Dnia Matki w BCK w Szczuczynie

0

Entuzjastycznymi oklaskami publiczność dziękowała Aleksandrze Czaplickiej, Paulinie Wiśniewskiej i Szkolnemu Zespołowi Ludowemu „Kłosek” z Zespołu Szkół w Niećkowie za muzyczną ucztę w ramach koncertu z okazji Dnia Matki które odbył się 26 maja br. w Muszli Koncertowej Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Zgromadzona publiczność wysłuchała kresowych i ludowych pieśni zaprezentowanych przez „kłoskową” młodzież. Piękne, kolorowe stroje, niezwykły wokal, profesjonalna gra na instrumentach, tańce ludowe to wszystko składało się w całość i wzajemnie uzupełniało, tworząc wspaniałą atmosferę środowego koncertu.

Aleksandra Czaplicka i Paulina Wiśniewska dostarczyły publiczności niemało chwil wzruszeń i radości prezentując wielkie przeboje znanych gwiazd m.in. Edyty Geppert, Krzysztofa Krawczyka, Violetty Villas, Hanny Banaszek, Urszuli Sipińskiej.

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Niećkowie na czele z Dariuszem Koniecko i opiekunkom zespołu „Kłosek” Ewie Hanc i Zofii Gede za współpracę i zaangażowanie w organizację koncertu.

Dziękujemy Aleksandrze i Paulinie za przyjęcie naszego zaproszenia.

Koncert poprowadził – znakomity w tej roli – Bartłomiej Chmielewski.


Andrzej Kosmowski 

BCK w Szczuczynie

Foto: Olga Koniecko / Andrzej Szabelski

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x