Konferencja prasowa dotycząca Rządowego Programu Polski Ład

0

Na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbyła się konferencja prasowa dotycząca środków finansowych pozyskanych przez samorządy lokalne z terenu powiatu grajewskiego z II edycji Rządowego Funduszu Polski Ład.

W konferencji poza przedstawicielami lokalnych samorządów udział wzięli Kazimierz Gwiazdowski Poseł na Sejm RP oraz Marek Komorowski Senator X Kadencji. Panowie pokrótce przedstawili podstawowe założenia programu oraz przebieg edycji II, cele na jakie można było składać wnioski, wysokość udzielanego dofinansowania, czy możliwości rozwoju wiążąca się z ww. dofinansowaniem. Podkreślili również fakt, iż wspólnie na lokalne inwestycje powiatu grajewskiego przeznaczono kwotę ponad 70 mln zł.

Następnie panowie wręczyli przedstawicielom samorządów symboliczne czeki, które opiewały na kwotę udzielonego dofinansowania.

Waldemar Remfeld Starosta Grajewski odebrał czek na 15 mln. zł, które przeznaczone będą na zadanie inwestycyjne pn.: „Rozbudowa odcinka DP 1810B ul. Wiórowej w Grajewie, przebudowa odcinka DP 1837B Karwowo-Ostrowik i rozbudowa mostu przez rzekę Wissę w miejscowości Balcer w ciągu DP 1806B”.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x