Konkurs literacki „Kultura we wspomnieniach”

0

MIEJSKI DOM KULTURY W SZCZUCZYNIE 

zaprasza do udziału w Konkursie Literackim

R E G U L A M I N   
KONKURSU LITERACKIEGO „ KULTURA  WE WSPOMNIENIACH”

 1. CEL
  Celem konkursu jest ocalenie od zapomnienia wspomnień ludzi związanych z kulturą na terenie Szczuczyna: korzystających z zajęć prowadzonych przez placówki, uczestników kół zainteresowań, klubów oraz indywidualnych odbiorców kultury. Mogą być to także wspomnienia zasłyszane od swoich rodziców czy dziadków.
 2. TEMAT
  Tematem konkursu są zapisane wspomnienia, przeżyte lub zasłyszane historie, które mają związek z kulturą Szczuczyna. Temat wspomnień jest dowolny. Każdy uczestnik ma prawo do dowolnej interpretacji tematu i rozwinięcie wg własnego uznania.
 3. FORMA
  Dana osoba może przesłać jeden tekst. Może być on napisany na maszynie lub komputerze, albo odręcznie czytelnym pismem. Teksty nieczytelne nie będą oceniane. Prace konkursowe nie mogą przekraczać 5 stron (pisanych odręcznie) i 3 pisanych komputerowo.

Każdy uczestnik konkursu powinien załączyć osobną informację z danymi: imieniem i nazwiskiem, adresem (ew. adresem mailowym), telefonem kontaktowym oraz zgodą na publikację i przetwarzanie danych osobowych (wyłącznie w celach promocyjnych konkursu).

4. OCENA I NAGRODY
Oceny nadesłanych prac dokona Komisja Konkursowa.Organizator zapewnia atrakcyjne nagrody rzeczowe dla 5 najlepszych prac, a także publikacje fragmentów nagrodzonych prac. 

 1. TERMIN I MIEJSCE
  Prace należy przesyłać na adres:

Miejski Dom Kultury w  Szczuczynie
ul.Grunwaldzka 2; 19-230 Szczuczyn ,
w terminie do31.12 .2016 roku(uwaga: liczy się data stempla pocztowego) lub na adres mailowy: mdkszczuczyn@poczta.onet.pl

Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Szczuczynie dnia15 stycznie 2017 roku w hali sportowej ul.Grunwaldzka 2.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich bez względu na miejsce zamieszkania i rok urodzenia.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x