Krzysztof Zalewski odwołany ze stanowiska Dyrektora ARiMR

4

Krzysztof Zalewski, który od ośmiu lat sprawował funkcję Zastępcy Dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Łomży został odwołany ze stanowiska.

Krzysztof Zalewski skomentował zaistniałą sytuację słowami:Był to dla mnie okres wyjątkowy – poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi (zarówno pracowników jak i beneficjentów), zrobiłem mnóstwo różnych rzeczy (…), załatwiłem mnóstwo „beznadziejnych” spraw, ale gdzieś po drodze zostawiłem też trochę swego zdrowia. Pragnę Wam – tym wszystkim, którzy w tym czasie byli ze mną i obok mnie – za ten wspaniały okres podziękować. Mówię do zobaczenia – bo jestem przekonany, że się jeszcze spotkamy. „

Podlaski Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży obsługuje około 100 tysięcy rolników,  producentów rolnych i firm pracujących na rzecz rolnictwa i wsi. Liczy 730 pracowników zatrudnionych w 14 biurach powiatowych, 7 biurach OR i na 5 samodzielnych stanowiskach. Jak czytamy na stronie internetowej  ARiMR  „Kadrę stanowią kompetentni, specjaliści różnych dziedzinach i kierunkach. Są to merytoryczni i do­świadczeni fachowcy, spośród których 95% po­siada wyższe wykształcenie, bardzo często uzupeł­nione dodatkowo studiami podyplomowymi.”

Nowym zastępcą dyrektora ARiMR w Łomży został Tomasz Krukowski z Grajewa dotychczasowy radny powiatu grajewskiego wybrany z listy PiS. Odwołany zastępca dyrektora ARiMR w Łomży związany byli z poprzednią władzą PO-PSL.

Pozostaje nadzieja, że zmiany te odbędą się bez straty dla funkcjonowania Agencji, a obsada nowymi  ludźmi  stanowisk wymagających merytorycznego rozeznania nie odbije się na ostatecznych beneficjentach- rolnikach.

Udostępnij:

4 komentarze

  1. Młody rolnik dnia

    Dziękujemy za współpracę panie Krzysztofie !!! Solidny z pana facet sam miałem kiedyś okazje dzwonić do pana i prosić o pomoc .mimo tego ze niemogl pan mi pomoc pokierował mnie pan tam gdzie trzeba i dzieki mojej determinacji i pana pomocy udało mi sie skorzystać z unijnej pomocy Mimo tego ze przepisy nie były zbyt sprzyjające ale sie udało . Życzę zdrowia imam nadzieje ze jeszcze będziemy mieli okazje z panem współpracowac . W październiku mieliśmy okazje spotkać sie w Nieckowie na konferencji AGROPODLASIE. ARIMR wyróżniło nas młodych rolnikow za starania pozyskiwanie pieniędzy z uni na rozwój gospodarstw i ukończona naukę w zsz Nieckowo .Nie rozumiem tylko dlaczego dobrych ludzi którzy pomagają ludziom i starają sie cos zrobic dla regionu dla rolnikow odwołuje sie bo nie są związani z partia żądzaca . POZDRAWIAM TAKICH LUDZI JAK PAN POTRZEBA DLA KRAJU I DLA POLSKIEGO ROLNICTWA !!!!!!!!

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress