Laptopy dla czwartoklasistów z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie

0

W piątek, 29 września Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wraz z Dyrektorem Jarosławem Reutem i Wicedyrektor Martą Patrycją Żbikowską z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie, wręczył laptopy czwartoklasistom.

Podczas małej uroczystości Starosta Grajewski pogratulował dzieciom prezentu w postaci laptopa oraz życzył jak najlepszego wykorzystania sprzętu. Laptopy trafiły do dwunastu uczniów Szkoły.

Program „Laptop dla ucznia” to  inicjatywa Ministerstwa Cyfryzacji, której celem jest wsparcie dzieci w rozwoju kompetencji cyfrowych i umożliwienie uczniom dostępu do technologii, które są potrzebne do nauki i rozwoju. To także wyrównywanie szans edukacyjnych. Sprzęt będzie służył uczniom na kolejnych szczeblach edukacji.

Wręczenie laptopów wywołało radość zarówno wśród dzieci i ich rodziców, jak i nauczycieli oraz dyrekcji szkoły. Dla niektórych uczniów to pierwszy komputer, którego Będą używać do celów edukacyjnych oraz rozrywki.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x