Maseczki wielorazowego użytku dla służb ratowniczych

0

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie oraz druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu grajewskiego od samego początku włączyli się w działania związane z ograniczeniem rozprzestrzeniania się pandemii wirusa SARS-CoV-2. Nasze działania to nie tylko techniczna obsługa namiotów pneumatycznych przy szpitalu oraz codzienne informowanie ludności o pozostawaniu w domach.

Dzięki wspólnym działaniom funkcjonariuszy KP PSP w Grajewie oraz druhen i druhów OSP w Ławsku pozyskaliśmy niezbędne środki do produkcji maseczek wielorazowego użytku. Materiały bawełniane, fizelinę i gumy przekazali strażacy, okoliczni mieszkańcy, lokalni przedsiębiorcy i ludzie dobrej woli.Bezpłatnym krojeniem materiałów i szyciem maseczek zajęły się druhny z OSP w Ławsku i mieszkanki Ławska. Gotowe maski trafiły do Szpitala Ogólnego w Grajewie i strażaków z powiatu grajewskiego.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w akację i prosimy o  dalszą pomoc w walce z koronawirusem.

Opracowanie: st. kpt. Arkadiusz Lichota, KP PSP w Grajewie

Zdjęcia: archiwum KP PSP w Grajewie i OSP w Ławsku

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress