Michał Zarzecki nowym prezesem FML na Podlasiu

1

Nowym szefem młodych ludowców w województwie podlaskim został 22-letni Michał Zarzecki wybrany podczas Wojewódzkiego Zjazdu Delegatów FML.

Dziękuję wszystkim za okazane zaufanie – mówił po wyborze nowy prezes podlaskiego FML. Jesteśmy młodym pokoleniem, które ma dosyć sporów między wiodącymi partiami. Chcemy wnieść do polskiej polityki skuteczne działanie, dialog, kompromis oraz patriotyzm. Chcę, byśmy jako młodzi członkowie PSL pokazywali, że polityka może być inna. Nie tylko opierająca się o słupki sondażowe, a o realną, merytoryczną pracę z ludźmi i dla ludzi .- podkreślił Michał Zarzecki

Już teraz FML jest świetnie zarządzany, aktywny i szybki w działaniu z dużą liczbą aktywnych w różnych dziedzinach życia członków.

Michał Zarzecki urodzony 4 marca 1996 roku w Grajewie. Pochodzi z rodziny rolniczej o tradycjach patriotycznych i społecznikowskich. Jest absolwentem Technikum Informatycznego w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Ukończył szereg szkoleń i kursów z zakresu doradztwa, zarządzania, ekonomii, administracji.

Od 2017 roku prowadzi gospodarstwo rolne ukierunkowane na produkcję mleka. Od 2014 roku należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Pełni funkcję Członka Zarządu Powiatowego PSL w Grajewie.

Należy do:

Ochotniczej Straży Pożarnej w Żebrach

Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury

Związku Młodzieży Wiejskiej

Stowarzyszenia Sportowo-Jeździeckiego im.10 Pułku Ułanów Litewskich w Grabowie

Angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne m.in. „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Jest Honorowym Dawcą Krwi.

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x