Mikołajki z MDK

0

Miejski Dom Kultury w Szczuczynie był organizatorem tradycyjnych Mikołajek. Imprezę otworzył Burmistrz Szczuczyna – Artur Kuczyński. Dokonano podsumowania plonu konkursu plastycznego „Mój Mikołaj”. Nagrody zwycięzcom wręczali: Burmistrz Szczuczyna, ksiądz Robert Zieliński, Dyrektor MDK Janusz Marcinkiewicz oraz Krystyna Rosłoniewska i Katarzyna Ziental.
Przed zebranymi wystąpiły dziecięce zespoły artystyczne działające w placówce: „Mali Szczuczyniacy” prowadzony przez Andrzeja Szabelskiego oraz „Żylety” pod kierunkiem Moniki Czaplickiej i Eweliny Modzelewskiej.
Przybyły Mikołaj – Piotr Kaliszewski wręczył paczki dzieciom z kół zainteresowań. Wszyscy uczestnicy imprezy byli częstowani słodyczami i napojami ufundowanymi przez sponsorów. Była też wata cukrowa, popcorn dla dzieci i dorosłych, konkursy i zabawy. Prowadzili je Halina Wasilewska i Andrzej Szabelski. Połowę sali zajmowały 3 urządzenia pneumatyczne tzw. skakance z których korzystały z wielką radością dzieci.
Imprezę sponsorowali: Urząd Miejski w Szczuczynie, Spółdzielnia Mlekpol w Grajewie, Arhelan Burzyńscy – Bielsk Podlaski, Biedronka w Szczuczynie, Od i do Adam Jóźwik, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczuczynie, PSS Społem w Grajewie, Piotr Kurzątkowski, Piekarnia Konopki.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x