Mikołajki z przedszkolakami

0

Mikołaju ile masz reniferów?”

Mikołaju a czy znasz jakieś elfy?”

Mikołaju dlaczego Twoja broda jest taka gęsta?”

Mikołaju jak daleko mieszkasz?”

Mikołaju a jakie masz sanki?”

Mikołaju obudzisz mnie jak w Wigilie będziesz podrzucał prezenty pod choinkę?”

Mikołaju a Ty naprawdę nie lubisz marchewki?”

Mikołaju a Ty masz komórkę?”

Mikołaju, u mnie w domu komin jest bardzo mały… Wejdziesz?”

Mikołaju a wiesz, że mój kolega mi dokuczał… Dasz mu prezent?”

Dzieci z grup przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie miały mnóstwo pytań do świętego Mikołaja, który odwiedził ich z okazji Mikołajek. Każda grupa przedszkolna przywitała Mikołaja specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenką .

Wizyta Mikołaja w każdej grupie to czas rozmów i pytań, piosenek i wierszy przygotowanych dla Mikołaja przez dzieci i przede wszystkim prezenty! Wbrew obawom dzieci Mikołaj nie wręczył nikomu żadnej rózgi.

Rodzice i panie: Marianna Tarnacka, Grażyna Kalinowska i Maria Ramotowska wraz ze swoimi wychowankami zadbały o klimat spotkań. Przystrojone klasy, świąteczne piosenki i mikołajkowe stroje dzieci sprawiły, że święty Mikołaj czuł się jak u siebie.

Drogie dzieci:

Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt – ja dziś Wam życzę Wesołych Świąt!”

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x