Mlekpol na targach Warsaw Food Expo 2019

0

Warsaw Food Expo to targi branżowe których celem jest promocja sektora żywnościowego, w których uczestniczą czołowe firmy tej branży. Udział w wydarzeniu pozwala Mlekpolowi nawiązywać nowe kontakty handlowe w Polsce i za granicą oraz promować swoje produkty w formie degustacji dla odwiedzjących.

Pierwszego dnia Warsaw Food Expo Mlekpol gościł na stoisku delegację Ministerstwa Rolnictwa
i Rozwoju Wsi Wietnamu oraz przedstawicieli firm handlowych tego kraju. Mlekpol jest znaczącym polskim eksporterem produktów mleczarskich na rynki azjatyckie. Dla Spółdzielni z Grajewa rynek wietnamski oraz inne rynki tego regionu są istotne ze względu na swój potencjał sprzedażowy. Spotkanie było okazją do rozmów o możliwościach rozwoju współpracy.

Targi Warsaw Food Expo trwają do 14 września, a stoisko Mlekpolu znajduje się w hali C.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress