Odwołanie i powołanie stanowiska Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Grajewie

0

Powitania i pożegnania są nieodłączne w życiu zawodowym człowieka. Przeważnie jednak są to chwile, które wspominamy ciepło i serdecznie. Tak też stało się w przypadku spotkania, które odbyło się w gabinecie Starosty Grajewskiego. To właśnie dzisiaj Starosta Grajewski Waldemar Remfeld pożegnał odchodzącego na emeryturę dotychczasowego Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Grajewie pana Zbigniewa Arasimowicza. W wydarzeniu udział wziął Podlaski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Białymstoku Kazimierz Witold Roszkowski wraz z p.o. Zastępcą Inspektora Wiesławem Stachurskim. W trakcie spotkania padły ciepłe słowa gratulacji oraz życzenia zdrowia, pomyślności, zasłużonego relaksu i odpoczynku, a przede wszystkim realizacji planów i pasji, na które czas poświęcony na wykonywanie obowiązków służbowych nie pozwalał.

Wydarzenie było również okazją do pogratulowania objęcia w/w stanowiska przez panią Joannę Małgorzatę Wierzbicką. Pani Joannie życzono wytrwałości, determinacji i samych sukcesów, zarówno zawodowych jak i osobistych.

Zarówno pan Zbigniew jak i pani Joanna otrzymali z tej okazji drobne upominki wręczone przez Starostę Grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress