Oliwia Patrycja Bikowska – finalistką konkursu „Plastic isn’t fantastic”

0

Dnia 9 maja 2018r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ph. „Plastic isn’t fantastic” zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Ziemi. Pierwsze miejsce zajęła Oliwa Patrycja Bikowska – uczennica trzeciej klasy Technikum Żywienia
i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół im Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Oliwia jest mieszkanką szkolnego internatu w którym realizuje swoje pasje artystyczne pod opieką Elwiry Kołaczyńskiej – Bogdan.

W ubiegłym roku zajęła 1 miejsce w kategorii szkół średnich w konkursie plastycznym „Portret Szczuki” oraz zwyciężyła w konkursie „Moje miasto Szczuczyn” zorganizowanym z okazji 325-lecie nadania praw miejskich dla Szczuczyna. Organizatorem konkursów była Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie.

Warto wspomnieć, że Oliwia jest też laureatką szóstego międzybursowego konkursu plastycznego na tradycyjną kartkę okolicznościową „Pozdrowienia z wakacji ” zorganizowanego przez bursę nr.3
w Łomży gdzie zajęła 1 miejsce pokonawszy 63 prace z województwa podlaskiego zaś
w 7 międzybursowym konkursie plastycznym na tradycyjną kartkę okolicznościową „Pozdrowienia
z Łomży” otrzymała nagrodę dyrektora bursy nr.3.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress