Opowieści w monidłach zaklęte

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie wzięła udział w konkursie na projekty edukacyjno-animacyjne ogłoszonym przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku w ramach programu Bardzo Młoda Kultura. Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku jest Operatorem Regionalnym tego programu. Szczuczyński projekt „Opowieści w monidłach zaklęte” otrzymał dofinansowanie w kwocie 9100 zł.

Będzie to doskonała okazja do działań w których prym będą wiedli młodzi ludzie. Razem przyczynimy się do tego aby hasło przyświecające Bardzo Młodej Kulturze „WYbudźcie kulturę!”w pełni wybrzmiało i znalazło odbicie w działaniach młodego pokolenia.

O szczegółach projektu i wszelkich działaniach będziemy z pewnością Państwa informowali, wkrótce i na bieżąco. Partnerem działań będzie Stowarzyszenie Nasz Szczuczyn.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom konkursu, których listę znajdziecie tutaj:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=745899874204804&id=100063543955183

Bardzo Młoda Kultura edycji 2023-2025 to program dotacyjny Narodowego Centrum Kultury (III edycja).

Andrzej Kosmowski

koordynator projektu

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress