OSP w Bęćkowie bogatsza o nowa motopompę

0

Dzięki dotacji udzielonej przez Zarząd Województwa Podlaskiego oraz przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Szczuczynie do jednostki OSP w Bęćkowie trafiła Motopompa pływająca Niagara 1200 l/ min.
Dofinansowana z Zarządu Województwa Podlaskiego do kwoty 3000 a cały koszt zakupu 5400.

Motopompy NIAGARA pozwalają na odprowadzenie wody z zalanych terenów. Wystarczy położyć pompę na powierzchni wody i uruchomić. Najczęściej jest stosowana przez jednostki Straży Pożarnej i różnego rodzaju służby ratownicze.
We wszystkich motopompach pompowana woda chłodzi jednocześnie uszczelkę pod wirnikiem. Pompy NIAGARA mogą pracować nawet po odprowadzeniu całej wody. Pływak pompy wypełniony jest specjalną pianką w razie uszkodzenia jego obudowy motopompa dalej utrzymuje się na powierzchni i może normalnie pracować. Dzięki tym zaletom pompy te stały się najpopularniejszym urządzeniem tego typu na rynku.

Pompa została przekazana, podpisano odbiór i jest gotowa do użycia. Oby tylko na ćwiczeniach.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress