Otwarcie trasy rowerowej w Szczuczynie

0

Rajdowa_12 grupa projektowa działająca w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i gminy Szczuczyn na oficjalne otwarcie i wspólne przejechanie trasy rowerowej, które odbędzie się 21.08.2018r. (wtorek) o godzinie 16:00 w Starym Parku w Szczuczynie! Gwarantujemy, że będziecie pod jej wrażeniem!

Trasa powstała w ramach projektu „Odjazdowa gmina – wyznaczenie trasy rowerowej”, który realizujemy w BCK w Szczuczynie w związku z programem Równać Szanse Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, a finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Wszystkich cyklistów i nie tylko zapraszamy do Starego Parku, gdzie poznacie szczegóły trasy i otrzymacie wyjątkowy folder, który przybliży Wam kulisy naszej pracy! Każdy z Was otrzyma też pamiątkowe gadżety, które mamy nadzieję, staną się znakiem rozpoznawczym szczuczyńskich cyklistów!

Co jeszcze dla Was mamy w programie?

-rozstrzygnięcie konkursu „Rowerowe Selfie” i wręczenie nagród

– występy wokalne

– strefa animacji dla dzieci

– ognisko i wspólne biwakowanie

– i inne niespodzianki!

Pamiętaj nie możesz tego przegapić! Liczymy na Waszą obecność!

PS. KONIECZNIE ZABIERZCIE ZE SOBĄ ROWERY!

Z pozdrowieniami

zespół Rajdowa_12

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x