Palinocka Noc Świętojańska w Szczuczynie 2019

0

Dnia 22.06.2019r. w „Starym Parku” w Szczuczynie odbyła się Palinocka Noc Świętojańska. Na tegoroczny program szczuczyńskiej Nocy Świętojańskiej składało się wiele występów wokalnych i tanecznych m.in.: 43. edycja Konkursu Piosenki w Szczuczynie (o samym konkursie i jego laureatach dłuższa relacja niebawem), występ wokalny dzieci z Zespołu „Mali Szczuczyniacy” działającego przy BCK w Szczuczynie, występ wokalny zespołu „Pokrzyk” ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu, występ wokalny młodzieży  z BCK w Szczuczynie, występ taneczny grupy Show Dance ze Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej, koncert Orkiestry OSP w Szczuczynie, koncert zespołu MAGIC OF THE QUEEN, występ Grupy Bonfire działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Krypnie Kościelnym, występ Marcina Kłosowskiego – gwiazdy Disco Polo.

Nie zabrakło kolorowych dmuchawców i Kul Wodnych dla dzieci, stoisk z zabawkami i regionalną żywnością, popcornem / watą cukrową.

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten wyjątkowy dzień z nami! Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji szczuczyńskiej Nocy Świętojańskiej.

Andrzej Kosmowski

BCK Szczuczyn

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress