Pierwsze spotkanie powiatowego Zespołu

0

W dniu 01.12.2016 roku o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbyło się pierwsze spotkanie powołanego przez Starostę Grajewskiego Zespołu do spraw opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Grajewskim na lata 2017-2025.

W spotkaniu wzięli udział wszyscy członkowie Zespołu. Otwarcia spotkania dokonała Pani Anna Maria Świderska – Kierownik Centrum i Przewodnicząca Zespołu. Następnie wszyscy zostali przywitani przez Pana Starostę – Zygmunta Kruszyńskiego – dokonał on wprowadzenia w problematykę zagrożeń społecznych, których analiza jest tak ważna do sporządzenia właściwej Strategii dla Powiatu Grajewskiego na przyszłe lata.

Następnie głos zabrał Pan Zygmunt Klimczuk – doradca ROPS Białystok d.s opracowania i aktualizacji dokumentów strategicznych. Przedstawił cały proces tworzenia właściwie zbudowanej Strategii opartej na nowych standardach i wymaganiach. Dla przedstawicieli poszczególnych instytucji zostały przekazane pisma z prośbą o udzielenie informacji – danych charakteryzujących powiat w ostatnich latach. Zostały też zapowiedziane kolejne spotkania Zespołu, które będą służyły etapowemu przygotowywaniu dokumentu – Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Grajewskim na lata 2017-2025.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x