Podpisanie umowy na remont zabytkowego kompleksu klasztornego w Szczuczynie

4

Dzisiaj tj. 23.12.2016 o godz. 10.00 na plebanii u ks. Roberta Zielińskiego doszło do podpisania umowy na remont zabytkowego kompleksu klasztornego w Szczuczynie. Generalnym wykonawcą prac remontowych będzie firma „DOMHAL” z Grajewa, której właścicielem jest Pan Jarosław Dąbrowski. Koszt zadania to około 5 mln zł, a czas przewidziany na jego realizację to 3 lata.
Realizacji zadania naturalnie sprzyjać będzie życzliwe oko Opatrzności Bożej, jednakże (pomimo pozyskanego wysokiego dofinansowania zewnętrznego) nieodzownym będzie zgromadzenie tzw. „wkładu własnego”. Z tego też miejsca prosimy wszystkich parafian i przyjaciół naszej parafii o wyjątkową szczodrość – tak, aby wspólnym wysiłkiem – na chwałę Boga i dla przyszłych pokoleń – sprostać temu wyzwaniu.

Parafia w Szczuczynie

Udostępnij:

4 komentarze

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x