Policyjne wsparcie „Paczki Bożonarodzeniowej 2016”

0

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie przy finansowym wsparciu Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Grajewie włączyli się do zbiórki produktów żywnościowych oraz środków czystości w ramach akcji „Paczka Bożonarodzeniowa 2016”. Zebrane artykuły trafią do naszych rodaków, którzy po II wojnie światowej pozostali za wschodnią granicą Polski.

W ramach akcji „Paczka Bożonarodzeniowa 2016” grajewscy policjanci, na czele z komendantami, zorganizowali zbiórkę produktów spożywczych i środków czystości. Zebrane przez mundurowych produkty wraz z artykułami ze wszystkich jednostek garnizonu podlaskiego, zostaną przekazane za pośrednictwem Koła Przyjaciół Sybiraków w Sejnach naszym rodakom, którzy po II wojnie światowej pozostali za wschodnią granicą Polski. Paczki tafią do kombatantów – żołnierzy oraz ich rodzin mieszkających na Białorusi, jeszcze przed nadchodzącymi świętami.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x