Ponad kilometr nowej drogi w Biebrzy

0

Dziś (13 lipca br.) w Starostwie Powiatowym w Grajewie została podpisana umowa na wykonanie zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 1795B w miejscowości Biebrza”.

Roboty budowlane polegają na robotach przygotowawczych, ziemnych, podbudowie z kruszywa i mieszanki mineralno – asfaltowej, wykonaniu nawierzchni, robotach wykończeniowych i oznakowaniu drogi. Zakres robót obejmuje również wykonanie chodników z kostki brukowej betonowej oraz progów zwalniających.

Zadanie inwestycyjne typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” realizowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Roboty budowlane mają zakończyć się do 12 października 2018 r.

Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „UNIDROG” Sp. z o.o. Wartość inwestycji to 1.705.218,19 zł.Koszty współfinansowane są ze środków UE, z budżetu Gminy Rajgród i Powiatu Grajewskiego.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x