Porozumienie z Policją

0

Dnia 3 sierpnia 2017r. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Grajewie podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy KPP w Grajewie a Zespołem Szkół im Bolesława Podedwornego w Niećkowie.
Od 1 września 2017r. w ZS w Niećkowie zostaną wprowadzone nowe zajęcia. Młodzież będzie mogła kształcić się nie tylko w przedmiotach ogólnych, ale także dodatkowo w zakresie prawa i wiedzy o służbach mundurowych. Zajęcia odbywać się będą w godzinach pozalekcyjnych i adresowane będą dla chętnych uczniów.
Wspólne starania dyrekcji szkoły i kierownictwa grajewskiej jednostki doprowadziły do podpisania porozumienia regulującego współpracę w tym zakresie. Na dokumencie podpisy złożyli Komendant Powiatowy Policji w Grajewie mł. ins. Wiesław Mursztyn oraz Dyrektor ZS w Niećkowie Pan Dariusz Koniecko. Porozumienie zostało podpisane w obecności Starosty Grajewskiego Pana Zygmunta Kruszyńskiego.
Porozumienie reguluje zakres, formy i zobowiązania obu stron w zakresie edukacji i propagowania działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego, profilaktyki oraz kształtowania postaw patriotycznych i społecznych w odniesieniu do uczniów szkoły, a w szczególności klas w których naucza się przedmiotów dotyczących funkcjonowania policji.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress