Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

0

W związku z panującą zimową aurą i związanymi z nią zagrożeniami, zorganizowano spotkanie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, które odbyło się dzisiaj (27 listopada 2023 r.) na Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie. Obradom przewodniczył Starosta Grajewski Waldemar Remfeld. Członkowie Komisji rozmawiali m.in. o ww. zagrożeniach wynikających z niesprzyjających warunków atmosferycznych i podejmowanych działaniach profilaktycznych w zakresie ochrony ludności, a szczególnie udzielania pomocy i wsparcia osobom najbardziej narażonym na trudne warunki zimowe.

W trakcie spotkania omówiono również zrealizowane punkty powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego za okres.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress