Postęp prac budowlanych na oddziale obserwacyjno-zakaźny w Szpitalu Ogólnym im. W. Ginela w Grajewie

0

W dniu 11 marca 2021 r. Starosta Grajewski Waldemar Remfeld sprawdzał postęp prac budowlanych na oddziale obserwacyjno-zakaźny w Szpitalu Ogólnym im. W. Ginela w Grajewie.

Śmiało można powiedzieć „NOWY” o oddziale obserwacyjno-zakaźnym, bo chociaż mury stare (ale ocieplone i z nową elewacją), to w środku wszystko nowe. Wykonana została gruntowna modernizacja, poczynając od prac sanitarnych i elektrycznych. Stworzone zostały sale izolacyjne, wymienione drzwi i okna, założony monitoring wewnątrz budynku, a także zamontowana winda. Natomiast na zewnątrz wybudowano rampę podjazdową i oczyszczalnię ścieków.

Nowy oddział wyposażony będzie w respiratory, dostęp do tlenu i śluzy bezpieczeństwa.

Ta niezwykle ważna inwestycja ma na celu podniesienie komfortu nie tylko dla przebywających na oddziale pacjentów, ale także dla obsługującego ich personelu.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x