Pożar w Łomży. Zginęły 3 osoby

0

Trzy osoby zginęły w nocnym pożarze przy ul Dwornej w Łomży. O zdarzeniu powiadomili strażaków mieszkańcy budynku wielorodzinnego, u których włączyła się czujka tlenku węgla.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce wyważyli drzwi w mieszkaniu, z którego wydobywał się dym. Znaleźli tam trzy osoby 35-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 55 lat. Wyniesiono ich z mieszkania i rozpoczęto reanimację. W tym czasie strażacy gasili ogień, który strawił już meble i dywan. Dzięki interwencji ogień nie rozprzestrzenił się poza mieszkanie. Niestety mimo przyjazdu na miejsce ratowników, nie udało się uratować żadnej z trzech osób. Lekarz stwierdził zgon. Na razie nieznane są przyczyny pożaru.

radio.bialystok.pl

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x