Przebudowa drogi Tama Woźnawieś

0

Dzisiaj (18.06.2024 r.) odbył się odbiór końcowy zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi Tama Woźnawieś”. Pomimo iż przebudowa dotyczyła drogi powiatowej, realizatorem zadania była Gmina Rajgród, która na mocy porozumienia zawartego z Powiatem Grajewskim podjęła się przeprowadzenia zadania.

Wykonawca, firma STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie, wykonał drogę utwardzoną z nawierzchni bitumicznej o dł. ok. 5360 m o szer. jezdni 5,5 m, pobocza utwardzone wzdłuż całego odcinka drogi, zjazdy oraz prace towarzyszące.

Gmina Rajgród pozyskała na to zadanie dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 7 356 820,23 zł, co stanowiło 95% wartości zadania, natomiast resztę kosztów pokryła z własnego budżetu.

W podpisaniu protokołu odbioru końcowego uczestniczyli przedstawiciele Gminy Rajgród z Burmistrzem Adrianem Arasimowiczem na czele, przedstawiciele wykonawcy oraz Powiatu Grajewskiego, który reprezentowali Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Maria Gwiazdowska, członek Zarządu Powiatu Grajewskiego Marek Kostrzewski, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Grajewie Jan Julian Połonowicz i Naczelnik Wydziału Inwestycji i Pozyskiwania Środków Starostwa Powiatowego w Grajewie Małgorzata Cybula.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress