Przyszłość w mleku. SM MLEKPOL zaprasza na targi edukacyjne w Mrągowie.

0

Największy producent mleka w Polsce będzie pomagał szkolić techników przetwórstwa mleczarskiego. Najlepsi dostaną pracę w prestiżowej firmie.
Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL zaprasza na pierwsze Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych w Mrągowie. 26 lutego w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Mrągowie producent m.in. Łaciatego i Milko otwiera swoje targowe stoisko dla wszystkich zainteresowanych przetwórstwem mleczarskim na najwyższym światowym poziomie. Od września Zespół Szkół Zawodowych w Mrągowie w porozumieniu ze Spółdzielnią Mleczarską Mlekpol, planuje uruchomić nowy, odpowiadający zapotrzebowaniu rynku pracy kierunek- technik przetwórstwa mleczarskiego. Podczas targów przedstawiciele ZPM MLEKPOL w Mrągowie przedstawią możliwości zawodowe w branży mleczarskiej oraz szczegóły przyszłej współpracy edukacyjnej. SM MLEKPOL jest największym pracodawcą Podlasia. Zatrudnia ponad 2 tys. osób w 11 wysoce wyspecjalizowanych, nowoczesnych zakładach. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Maślanka Mrągowska, Mazurski Smak, Rolmlecz,. Przy ZPM MLEKPOL w Mrągowie funkcjonuje Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego.
Organizatorem Targów jest Starostwo Powiatowe w Mrągowie przy współpracy z Gimnazjum nr 2 z Zespołu Szkół Nr 1 w Mrągowie. Z powodu dużego zainteresowania targi podzielono na dwie tury: I tura o godz. 9.00- dla gimnazjalistów spoza Mrągowa, II tura o godz. 11.30 – dla uczniów gimnazjów mrągowskich.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress