Referendum ws. budowy lotniska w Podlaskiem odbędzie się 15 stycznia

0

To już pewne – referendum dotyczące budowy regionalnego lotniska w Podlaskiem odbędzie się 15 stycznia. Głos oddać będziemy mogli w lokalach referendalnych na terenie całego województwa podlaskiego. Komisarz Wyborczy w Białymstoku właśnie podpisał zarządzenie dotyczące jego organizacji.
Uprawnionych do głosowania jest prawie milion mieszkańców regionu, jednak aby samo referendum było ważne do urn musi pójść 30 procent z nich. Zgodnie z prawem, z chwilą publikacji zarządzenia może się rozpocząć kampania referendalna.

15 stycznia mieszkańcy województwa odpowiedzą na jedno pytanie: „Czy jest Pan/ Pani za wybudowaniem w województwie Podlaskim regionalnego portu lotniczego?”.

Koszty plebiscytu szacowane są na przynajmniej 4 miliony złotych i pokryje je urząd marszałkowski.

https://www.facebook.com/lotniskopodlaskie/

4lomza

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x