Relacja z Rodzinnych Warsztatów Szycia Misiów

0

Pluszowy miś już od dziesiątek lat jest ulubioną zabawką dzieci. Nawet dorośli z sentymentem wspominają czasy dzieciństwa, kiedy zasypiali z ukochaną maskotką. Wczoraj, z okazji stworzenia własnego misia, mogli skorzystać uczestnicy Rodzinnych Warsztatów Szycia Misiów, które odbyły się w Dworze w Niećkowie.

Zajęcia poprowadziła pani Izabela Cembor, która krok po kroku pokazała, jak wykonać pluszaka. Pani Iza stanęła na wysokości zadania, czego dowodem były ukończone prace. Zadbała o każdego z uczestników, służąc pomocą przy szyciu oraz podpowiedzią przy zdobieniu misiów, tak aby wszyscy czuli się pewnie. Nawet najmłodsi uczestnicy warsztatów poradzili sobie wspaniale i pomimo braku doświadczenia nie rezygnowali i ciężko „pracowali” nad efektem końcowym.

Do wykonania maskotek potrzebne były rzeczy, które każdy z Nas posiada w domu. Były to różne materiały, igła, nitki, guziki, cekiny i coś do wypchania ciałka misia. My używaliśmy wypełniacza do maskotek. Jak widzicie, nie są to rzeczy trudne do zdobycia.

A misie, wyszły przepiękne. Każdy z nich był inny, ozdobiony według gustu tworzącego. Powstały misie, jak: tancerka, piłkarz, mama miś, a nawet kucharz. Wszystkie były oryginalne i niepowtarzalne.

Dziękujemy pani Izabeli za profesjonalne przeprowadzenie zajęć w super miłej atmosferze.

Mamy także nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze i są zadowoleni z wykonanych prac. My dziękujemy Wam za uczestnictwo w warsztatach i zapraszamy na następne spotkania. Śledźcie nasz profil na facebooku Powiat Grajewski https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/ lub stronę internetową Starostwa Powiatowego w Grajewie https://www.starostwograjewo.pl/, bądź profil Zespołu Szkół w Niećkowie: https://www.facebook.com/zsnieckowo.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x