Remont garażu OSP w Niedźwiadnej

0

W jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedźwiadnej przeprowadzono remont garażu i pomieszczeń do niego przyległych. Na ww. zadanie zostały pozyskane środki z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz, dzięki przychylności Burmistrza, z budżetu Gminy Szczuczyn.

Prace remontowe obejmowały zabezpieczenie ścian przed wilgocią, uzupełnienie ubytków w tynku oraz malowanie wszystkich pomieszczeń włącznie z podłogą. Wyburzono ściankę działową, wykonano wentylację oraz wymieniono drzwi wewnętrzne. Zmienione zostało oświetlenie na bardziej energooszczędne i zapewniające więcej światła. Garaż doposażono w nowy regał i wieszak na ubrania z półką na hełmy.

Część prac wykonali druhny i druhowie we własnym zakresie. W imieniu własnym oraz całej jednostki serdecznie dziękuję za przekazane środki oraz pomoc w wykonaniu zadania.

Naczelnik OSP w Niedźwiadnej.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress