Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Krówka Matylda w krzywym zwierciadle”

0

Rozstrzygnięcie konkursu „Krówka Matylda w krzywym zwierciadle”

Dnia 15 grudnia 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Krówka Matylda w krzywym zwierciadle” zorganizowanego przez Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, Oddział Grajewskiego Centrum Kultury. Konkurs skierowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w Przedszkolach oraz w Szkołach Podstawowych na terenie Miasta Grajewo.

Przedstawiamy laureatów konkursu:

I miejsce – Alan Walczak, lat 5, Przedszkole Miejskie nr 4 w Grajewie

II miejsce – Michalina Cwalina, lat 6, Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie

III miejsce – Zofia Bałchan, lat 6, Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie

Dodatkowo komisja postanowiła nagrodzić wszystkie dzieci biorące udział w konkursie. Każde dziecko otrzymało dyplom i książeczkę CTM-MM.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zapraszamy do zwiedzenia wystawy prac uczestników konkursu, którą można obejrzeć na I piętrze Muzeum Mleka w Grajewie.

CTM-MM

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress