Spotkanie autorskie z Józefem Zenonem Budzińskim

0

W dniu 18.02.2017r. w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie w ramach cyklu „Spotkań z poezją” odbyło się spotkanie autorskie z Panem Józefem  Zenonem Budzińskim – poetą, eseistą, autorem wielu tomików poetyckich. Reprezentuje on nurt poezji religijno –– refleksyjnej. Niedoścignionym wzorem poety jest ks. Jan Twardowski. W jego twórczości przeplatają się odcienie osobistych problemów, westchnień, czasem cierpień, bólu czy lęku. Regionalny, zaprzyjaźniony ze szczuczyńską biblioteką poeta opowiadał o sobie i swojej rodzinie, swoich zainteresowaniach poetyckich oraz o najnowszym dwujęzycznym tomiku „Odmów ze mną wiersz”.

                Już teraz zapraszamy na następne spotkanie z panią Renatą Markiewicz
„Językowy przekładaniec, czyli praca tłumacza od kuchni”, które odbędzie się 04.03.2017r. o godzinie 12:00 w siedzibie BCK w Szczuczynie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress