Spotkanie informacyjne o wsparciu projektów i działań z LGD

0

05.12.2016r. (poniedziałek) w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Biebrzański Dar Natury na lata 2014-2020 realizowane w ramach projektu: „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury”.
Rozpoczął je burmistrz Szczuczyna Artur Kuczyński, który wraz kierowniczką biura LGD Biebrzański Dar Natury w Wojewodzinie panią Martyną Modzelewską i towarzyszącą jej panią Barbarą Krukowską powitali przybyłych gości: pracowników Urzędu Miejskiego, dyrektorów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Szczuczyn, dyrektorów i pracowników instytucji kultury oraz pozostałe osoby zainteresowane tym tematem.
Pani Martyna Modzelewska w formie prezentacji multimedialnej szczegółowo omówiła możliwości wsparcia różnych projektów i działań, które mają aktywizować i służyć lokalnej społeczności m.in. szkolenia, budowa boisk, placów zabaw, itp.
Dzisiejsze spotkanie informacyjne połączone było z V Warsztatami Rękodzieła Nowoczesnego, które poprowadziły panie: Iwona Baprawska i Mariola Jankowska.
Dzieci z klas 0 „b” i 0 „c” pod opieką pań: Teresy Galińskiej i Małgorzaty Łepkowskiej ze Szkoły Podstawowej w Szczuczynie własnoręcznie tworzyły kartki świąteczne ozdabiane brokatem i cekinami, piórkami, kolorowymi sznurkami, wstążkami, guzikami i innymi elementami dekoracyjnymi.
Biblioteka Miejska w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x