Spotkanie noworoczne PSL woj. podlaskie

0

Jak co roku członkowie oraz sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego wzięli udział w tradycyjnym, noworocznym spotkaniu Ruchu Ludowego w naszym regionie. Tym razem odbyło się ono w sobotni wieczór 27 stycznia w Tykocinie. Gości powitał gospodarz spotkania Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL Stefan Krajewski.

Gośćmi spotkania byli między innymi: Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak – Kamysz; Przewodniczący Rady Naczelnej PSL Jarosław Kalinowski; oraz Wiceprezesi podlaskiego PSL: marszałek województwa Jerzy Leszczyński oraz Wojciech Grochowski. Jak zwykle nie zabrakło Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol, byłego posła Stronnictwa – Edmunda Borawskiego. Jednym z gości był również Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski, który swoją obecnością potwierdził wsparcie podlaskich ludowców.

W spotkaniu uczestniczyli podlascy samorządowcy, rolnicy, przedsiębiorcy, działacze społeczni, czy rzemieślnicy. To pokazuje, że PSL skupia różne środowiska i to jest bardzo ważne w kontekście przyszłości Stronnictwa.

Ta radosna uroczystość jak zwykle była okazją do rozmów, podsumowań oraz zaznaczenia nowych wyzwań przed ugrupowaniem Polskiego Stronnictwa Ludowego w Nowym Roku. Pokazało także wielki potencjał i determinację działaczy PSL w Podlaskim.

Prezes PSL Władysław Kosiniak – Kamysz oraz Przewodniczący Rady Naczelnej Jarosław Kalinowski odnieśli się do aktualnej sytuacji politycznej i gospodarczej, poruszyli kwestię obrony samorządów, zaprezentowali osiągnięcia PSL w 2017 roku oraz wskazali kierunek w jakim od zawsze zmierza Polskie Stronnictwo Ludowe dążąc do rozwoju Rzeczpospolitej Samorządowej.

Spotkanie było także okazją do wręczenia nowych legitymacji członkowskich. Do grona podlaskich ludowców dołączyli: Danuta Wierzbicka, Jakub Kozicki, Zdzisław Marciszewski i Kamil Uchan.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress