Spotkanie Starosty z laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „Pocztówka dla Papieża Jana Pawła II”

0

Dzisiejszego popołudnia Starostę Grajewskiego Waldemara Remfelda odwiedził wyjątkowy gość. Był nim Kacper Jankowski, uczeń Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie, który przyszedł wraz z mamą. Spotkanie nie było niespodzianką, wręcz przeciwnie, Kacper pojawił się na zaproszenie Starosty, który chciał pogratulować chłopcu zajęcia I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie pn.: „Pocztówka dla Papieża Jana Pawła II” oraz życzyć mu kolejnych tak wspaniałych sukcesów.

W spotkaniu uczestniczyły także pani Marta Patrycja Żbikowska Wicedyrektor Szkoły oraz pani Anna Borkowska wychowawczyni Kacpra. Poza gratulacjami dla laureata Starosta podziękował także Annie Borkowskiej za bardzo dobre przygotowanie wychowanka do konkursu, życząc pomyślności i wielu innych tak zdolnych podopiecznych.

Zarówno Kacper, jak i pani Ania otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress