Spotkanie w Centrum Kultury

2

12 lutego 2016 roku w szczuczyńskim Centrum Kultury na zaproszenie burmistrza Szczuczyna odbyło się kilkugodzinne spotkanie mieszkańców gminy z przedstawicielami władz w osobach europosła Jarosława Kalinowskiego, posła Mieczysława Kazimierza Baszko, marszałka Jerzego Leszczyńskiego oraz Mieczysława Bagińskiego wiceprzewodniczącego Sejmiku woj. Podlaskiego. W związku z toczącą się kampanią wyborczą w wyborach uzupełniających do Senatu RP kandydat na senatora Mieczysław Bagiński miał kolejną okazję zaprezentować się przed lokalną społecznością.

Prelegenci przekonywali, że nadchodzące wybory senackie są szansą na dobrą zmianę, a Mieczysław Bagiński jest kandydatem odpowiednim na to stanowisko. Wyrazili swoje obawy odnośnie prowadzonej polityki zagranicznej rządu zwłaszcza dotyczącej Unii Europejskiej. Dyskutowano o podlaskim rolnictwie, dotacjach i budżecie kraju z Unii Europejskiej. Poruszono również problem imigracyjny.

Burmistrz Szczuczyna natomiast zachęcił gości, aby po spotkaniu zwiedzili również kompleks klasztorny znajdujący się przy Kościele tym bardziej, że rozpoczętą już jego renowacje, a w planach są następne prace- urząd marszałkowski może dofinansować tego typu przedsięwzięcie w 80 %.

 

Udostępnij:

2 komentarze

  1. Katarzyna N. dnia

    Na pewno nie zagłosuję na panią Costa (to jest prawdziwe nazwisko, nie żadna Anders), bo jest to osoba przywieziona do Szczuczyna w teczce. Za słaba była na Warszawę, to ją Kaczyński dał tutaj, do nas. A co ona wie o sprawach lokalnych? Kompletnie nic! Słabo mówi nawet po polsku. I nie ukrywa, że chce zajmować się sprawami międzynarodowymi, a o nas zapomni 3 minuty po zakończeniu wyborów. Nie chcę takiej senatorki. Panie Kaczyński, głosowałam na PiS, ale niech pan nie robi z nas idiotów. Pan nas lekceważy.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress