Spotkanie związane z bezpieczeństwem mieszkańców powiatu grajewskiego

0

Dzisiaj, 12 października 2022 r., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie odbyło się spotkanie dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grajewskiego. Spotkanie zainicjowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie z Komendantem mł. bryg. Andrzejem Beczko na czele.

W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów z terenu powiatu Grajewskiego, przedstawiciele wyżej wspomnianej KP PSP w Grajewie, Komendy Powiatowej Policji w Grajewie oraz prezesi i administratorzy lokalnych Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Powiat Grajewski reprezentował Tomasz Cebeliński Wicestarosta Grajewski oraz Ewa Godlewska Naczelnik Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa powiatowego w Grajewie.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress