Szymon Rózio reprezentantem Szczuczyna podczas szkolenia Młodzieżowych Liderów w Warszawie!

0

            Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zgłosiła kandydaturę Szymona Rózio w prowadzonym naborze na szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse.

Komisja Ekspertów spośród zgłoszonych 65 osób z całej Polski wybrała 24 osoby w tym osobę Szymona Rózio, który będzie reprezentował Bibliotekę – Centrum Kultury
w Szczuczynie i sam Szczuczyn w Warszawie, które wezmą udział w 7-dniowym szkoleniu Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse. Szkolenie odbędzie się w Warszawie w dniach 08-14.07.2018 r.

            Osoby, które wyraziły chęć by wystartować w naborze Młodzieżowych Liderów miały za zadanie przedstawić w formie krótkiej prezentacji audiowizualnej (filmiku) swoją kandydaturę. Szymon Rózio swoją prezentacją przyciągnął uwagę Komisji Ekspertów, która rozpatrzyła jego kandydaturę pozytywnie. Kim jest Szymon? Co o nim wiemy? Oto garść informacji na jego temat.

Uczeń Zespołu Szkół w Niećkowie, kadet Policyjnej Klasy Mundurowej przy Zespole Szkół w Niećkowie, wielokrotny finalista prestiżowego międzynarodowego konkursu solistów – akordeonistów, który odbywa się w Naujene na Łotwie, miłośnik siatkówki i piłki nożnej, zapalony motocyklista, współtwórca pierwszego filmu o Szczuczynie realizowanego
w Bibliotece – Centrum Kultury w Szczuczynie „Szczuczyn okiem młodego filmowca”
w ramach programu „Równać Szanse 2016”, aktualny członek grupy projektowej Rajdowa_12 działającej w BCK w Szczuczynie, która wyznacza pierwszą trasę rowerową w gminie Szczuczyn, uczestnik projektu/konkursu „Policjanci w służbie historii”.

            Celem szkolenia będzie rozwijanie wśród uczestników szkolenia kompetencji liderskich oraz umiejętności tworzenia i skutecznej realizacji lokalnych działań na rzecz młodzieży. W programie szkolenia zostały zaplanowane m.in. zajęcia dotyczące metod pracy w grupie, wizyty studyjne w organizacjach pozarządowych np. w Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, spotkania z ekspertami oraz inne atrakcje. Szkolenie będzie dla uczestników szansą na zdobycie nowych umiejętności oraz na nawiązanie kontaktów
z rówieśnikami z innych projektów realizowanych w ramach Programu „Równać Szanse”.

Powodzenia Szymon! Gratulacje!

Andrzej Kosmowski

BCK SZCZUCZYN

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress