Targi AgroEko Turystyczne „Polska Smakuje” w Augustowie

0

Głównym celem tej imprezy jest promocja lokalnych producentów żywności i rękodzieła.

W sobotę (13.08) w Augustowie rozpoczynają się Targi AgroEko Turystyczne „Polska Smakuje”, podczas których swoją ofertę zaprezentuje ponad 70 wystawców.

Na Rynku Zygmunta Augusta swoje stoiska rozstawią m.in. producenci ekologicznej i tradycyjnej żywności, właściciele kwater agroturystycznych i rękodzielnicy. W planach są też gry i zabawy dla najmłodszych, koncerty lokalnych zespołów ludowych, pokazy kulinarne i wspólne śniadanie mieszkańców i turystów.

Impreza rozpocznie się w sobotę (13.08) o 13:00 a w niedzielę (14.08) o 9:00 od wspólnego śniadania na świeżym powietrzu. Udział w targach zapowiedział minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel. (ap/wsz)

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress